Најдобра цена Надворешни водоотпорни луксузни монтирани креативни предводени Wallидни светла за светло во тремот на тремот

* Добредојде прилагодено која било ламба / светло *
Рачно изработени занаети
Еколошки
Безбеден и удобен во употреба
За модерни, средновековни, селски, домови, индустриски и други украсни стилови. Во исто време, тој е лесен за чистење, отпорен на стареење и ќе ви служи многу години.


Детали за производот

Ознаки на производот

Осветли го својот дом:Lampидната ламба со сенка од лен ја распрснува светлината во сите правци, носи сјај на Luxry за веднаш да го разубави вашиот простор. Монтирајте се на Wallид или приклучете го овој елегантен прибор во различни простории во вашиот дом. Идеално за дневна соба, спална соба, фоаје, ходник, канцеларија или работна соба.

ПЛАГНИЧКА ИЛИ ХАРДВИРНА способност:Поврзете ја вашата светлина така што ќе ја вклучите во лесно подвижен предмет или жичајте ја на место за долготраен дизајн. Целиот хардвер за монтирање доаѓа за брза и лесна инсталација. Целиот хардвер за монтирање доаѓа за брза и лесна инсталација.

УСЛУГА ЗА НАБАВКИ:Ние сме посветени на обезбедување креативно, иновативно и убаво осветлување за секој да може да има квалитетно и високо осветлување во својот дом и канцеларија. Ние секогаш сме на располагање за да обезбедиме професионална услуга пред и по вашето купување.

Тип на извор на светлина LED
Боја Прилагодена боја
MOQ 1 парчиња
Пакување Неутрално или прилагодено пакување
Време на испорака Околу 7 работни дена по приемот на депозитот
Рок на плаќање TT, paypal, veem, Escrow, западен синдикат, готовина, итн
Пратка Воздух, по море, преку експрес (DHL, TNT, UPS, EMS, Fed Ex)

Работилница и линија за производство

shundaabout11
shundaabout8

Зошто да не изберете нас

Decorative handmade gypsum sand beige Moon phase mirror for home wall hanging mirror9

1. OEM & ODM, секое осветлување може да се прилагоди во стил, боја, големина, итн.
2. Вашето барање за нашите производи или цени ќе биде одговорено за 1 час
3. Најдобар квалитет, конкурентна цена и навремена достава.

Фабриката за домашна декорација Shunda е професионален снабдувач на осветлување што нуди производство, дизајн, продажба и услуга по продажбата за глобалните клиенти. Нашата компанија се фокусира на производство и дизајнирање на сите видови производи за осветлување, како што се светилка за приврзок, wallидна ламба, таванска ламба, столна ламба, подна лампа итн. Кои широко се користат во канцелариски згради, трговски центри, супермаркети, училишта, хотели проект, ние исто така обезбедуваме ОЕМ и ОДМ деловни услуги.

Висококвалитетни производи со конкурентни цени и најдобра услуга се нашата немилосрдна потрага. Достигнете искуство во производство на осветлување и извоз, верувајте дека може да ви даде добро искуство во соработката. Со силна светлина, нова ефикасност, разновидни стилови и внимателна услуга, нашите производи ги освоија практичноста и довербата на нашите клиенти, со нетрпение ја очекуваме вашата порака и добредојде во нашата фабрика.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи