Кина Луксузно осветлување фабрика модерен кристален лустер за домашен украс

* Добредојде прилагодено која било ламба / светло *
Рачно изработени занаети
Еколошки
Безбеден и удобен во употреба
За модерни, средновековни, селски, домови, индустриски и други украсни стилови. Во исто време, тој е лесен за чистење, отпорен на стареење и ќе ви служи многу години.


Детали за производот

Ознаки на производот

Инсталација и експресна услуга:Кристалот на овој лустер треба да го инсталира купувачот. Потребни се само неколку минути за да ја осветлите вашата соба! 

Оваа индустриска опрема за светло е погодна за различни стилови на украсување на домашно осветлување, како што се: тавански светла во дневната соба, тавански светла во спалната соба, тавански светла во кујната, тавански светла во куќа, тавански светла за трпезарија, тавански светла за студии и така натаму.
SHUNDA HOME DECORATION е посветена на обезбедување на нашите ценети клиенти со високо квалитетно, достапно и извонредно осветлување за осветлување на нивните домови. Имаме различни стилови на осветлување, веруваме дека ќе ги изберете производите што припаѓаат на вашиот стил на украсување од SHUNDA LIGHTING. Нашата мисија е да обезбедиме навистина супериорно искуство со осветлување за секој клиент.

Материјал Кристал, Метал
Боја Прилагодена боја
MOQ 1 парчиња
Пакување Неутрално или прилагодено пакување
Време на испорака Околу 7 работни дена по приемот на депозитот
Инсталација Другар
Пратка Воздух, по море, преку експрес (DHL, TNT, UPS, EMS, Fed Ex)

Работилница и линија за производство

shundaabout7
shundaabout5

Зошто да не изберете нас

Decorative handmade gypsum sand beige Moon phase mirror for home wall hanging mirror9

1. OEM & ODM, секое осветлување може да се прилагоди во стил, боја, големина, итн.
2. Вашето барање за нашите производи или цени ќе биде одговорено за 1 час
3. Најдобар квалитет, конкурентна цена и навремена достава.

Фабриката за домашна декорација Shunda е професионален снабдувач на осветлување што нуди производство, дизајн, продажба и услуга по продажбата за глобалните клиенти. Нашата компанија се фокусира на производство и дизајнирање на сите видови производи за осветлување, како што се светилка за приврзок, wallидна ламба, таванска ламба, столна ламба, подна лампа итн. Кои широко се користат во канцелариски згради, трговски центри, супермаркети, училишта, хотели проект, ние исто така обезбедуваме ОЕМ и ОДМ деловни услуги.

Висококвалитетни производи со конкурентни цени и најдобра услуга се нашата немилосрдна потрага. Достигнете искуство во производство на осветлување и извоз, верувајте дека може да ви даде добро искуство во соработката. Со силна светлина, нова ефикасност, разновидни стилови и внимателна услуга, нашите производи ги освоија практичноста и довербата на нашите клиенти, со нетрпение ја очекуваме вашата порака и добредојде во нашата фабрика.

Pendant Lamps5
China Luxury lighting factory modern crystal chandelier for home decorati5

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи