Çmimi më i mirë Dritat e murit të udhëhequra nga kreativiteti i papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga uji i mrekullueshëm për dritat e portikut të dritareve

* Mirëseardhja e personalizuar çdo llambë / dritë *
Zanate të bëra me dorë
Eko-miqësore
I sigurt dhe i rehatshëm në përdorim
Për stilet moderne, mesjetare, fshatare, shtëpi në fermë, industriale dhe stile të tjera dekorative. Në të njëjtën kohë është e lehtë për tu pastruar, rezistente ndaj plakjes dhe do t'ju shërbejë për shumë vite.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

NDRIQENI Shtëpinë tuaj:Llamba e murit me hije liri shpërndan dritën në të gjitha drejtimet, sjell një shkëlqim të Luxry për të ndriçuar menjëherë hapësirën tuaj. Montoni në mur ose vendosni këtë pajisje elegante në dhoma të ndryshme në shtëpinë tuaj. Ideale për dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, hollin, korridorin, zyrën ose studimin.

Aftësia në prizë ose harduer:Lidhni dritën tuaj duke e futur atë për një send lehtësisht të lëvizshëm ose instalojeni atë në vend për një dizajn që zgjat shumë. I gjithë hardueri i montimit vjen për instalim të shpejtë dhe të lehtë. I gjithë hardueri i montimit vjen për instalim të shpejtë dhe të lehtë.

SHERBIMI I Blerjeve:Ne jemi të përkushtuar të sigurojmë ndriçim krijues, inovativ dhe të bukur në mënyrë që të gjithë të mund të kenë ndriçim cilësor dhe të nivelit të lartë në shtëpinë dhe zyrën e tyre. Ne jemi gjithmonë në dispozicion për të siguruar një shërbim profesional para dhe pas blerjes tuaj.

Lloji i burimit të dritës LED
Ngjyrë Ngjyra e personalizuar
MOQ 1 copë
Paketimi Paketim neutral ose personalizues
Koha e dërgimit Rreth 7 ditë pune pas marrjes së depozitës
Kushtet e pagesës TT, paypal, veem, Ruajtje, union perëndimor, para, etj
Dërgesa Nga Ajri, nga Deti, nga Express (DHL, TNT, UPS, EMS, Fed Ex)

Punëtori & Linja e Prodhimit

shundaabout11
shundaabout8

pse na zgjodhet ne

Decorative handmade gypsum sand beige Moon phase mirror for home wall hanging mirror9

1. OEM & ODM, Çdo pajisje ndriçimi mund të personalizohet në stil, ngjyrë, madhësi, etj.
2. Kërkesa juaj për produktet ose çmimet tona do të përgjigjet për 1 orë
3. Cilësia më e mirë, çmim konkurrues dhe Dorëzimi në Kohë.

Fabrika e Shunda Home Decoration është një furnizues profesional i ndriçimit që ofron prodhim, dizajn, shitje dhe shërbim pas shitjes për klientët globalë. Kompania jonë përqendrohet në prodhimin dhe dizajnimin e të gjitha llojeve të produkteve të Ndriçimit të tilla si llambë varëse, llambë muri, llambë tavani, llambë tavoline, llambë dyshemeje etj të cilat përdoren gjerësisht në ndërtesat e zyrave, qendrat tregtare, supermarkete, shkolla, projekte hotelesh, ne gjithashtu sigurojmë Shërbimet e biznesit OEM dhe ODM.

Produkte me cilësi të lartë, çmime konkurruese dhe shërbimi më i mirë janë ndjekja jonë e pamëshirshme. Arrini përvojën në prodhimin dhe eksportimin e ndriçimit, besoj se mund t'ju japë një përvojë të mirë bashkëpunimi. Me dritë të ndritshme, efikasitet të romanit, stile të larmishme dhe shërbim të zhytur në mendime, produktet tona kanë fituar praktikën dhe besimin e klientëve tanë, shpresojmë që mesazhi juaj të jetë i mirëpritur në fabrikën tonë.


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Produkte te Lidhura