Fabrika luksoze e ndriçimit të fabrikës llambadar modern kristal për shtëpinë dekorative

* Mirëseardhja e personalizuar çdo llambë / dritë *
Zanate të bëra me dorë
Eko-miqësore
I sigurt dhe i rehatshëm në përdorim
Për stilet moderne, mesjetare, fshatare, shtëpi në fermë, industriale dhe stile të tjera dekorative. Në të njëjtën kohë është e lehtë për tu pastruar, rezistente ndaj plakjes dhe do t'ju shërbejë për shumë vite.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Instalimi dhe shërbimi i shprehur:Kristali i këtij llambadari duhet të instalohet nga blerësi. Duhen vetëm disa minuta për të ndriçuar dhomën tuaj! 

Kjo pajisje dritash industriale është e përshtatshme për një larmi stilesh dekorimi të ndriçimit të shtëpisë, të tilla si: dritat e tavanit të dhomës së ndenjes, dritat e tavanit të dhomës së gjumit, dritat e tavanit të kuzhinës, dritat e tavanit në shtëpi në fermë, dritat e tavanit të dhomës së ngrënies, dritat e tavanit të studimit, etj.
SHUNDA HOME DECORATION është e përkushtuar t'u ofrojë klientëve tanë të çmuar ndriçim me cilësi të lartë, të përballueshme dhe të hollë për të ndriçuar shtëpitë e tyre. Ne kemi stile të ndryshme të ndriçimit, besojmë se ju do të zgjidhni produktet që i përkasin stilit tuaj të dekorimit nga SHUNDA LIGHTING. Misioni ynë është të sigurojmë një përvojë ndriçimi me të vërtetë superiore për çdo klient.

Materiali Kristal, Metal
Ngjyrë Ngjyra e personalizuar
MOQ 1 copë
Paketimi Paketim neutral ose personalizues
Koha e dërgimit Rreth 7 ditë pune pas marrjes së depozitës
Instalimi Varëse
Dërgesa Nga Ajri, nga Deti, nga Express (DHL, TNT, UPS, EMS, Fed Ex)

Punëtori & Linja e Prodhimit

shundaabout7
shundaabout5

pse na zgjodhet ne

Decorative handmade gypsum sand beige Moon phase mirror for home wall hanging mirror9

1. OEM & ODM, Çdo pajisje ndriçimi mund të personalizohet në stil, ngjyrë, madhësi, etj.
2. Kërkesa juaj për produktet ose çmimet tona do të përgjigjet për 1 orë
3. Cilësia më e mirë, çmim konkurrues dhe Dorëzimi në Kohë.

Fabrika e Shunda Home Decoration është një furnizues profesional i ndriçimit që ofron prodhim, dizajn, shitje dhe shërbim pas shitjes për klientët globalë. Kompania jonë përqendrohet në prodhimin dhe dizajnimin e të gjitha llojeve të produkteve të Ndriçimit të tilla si llambë varëse, llambë muri, llambë tavani, llambë tavoline, llambë dyshemeje etj të cilat përdoren gjerësisht në ndërtesat e zyrave, qendrat tregtare, supermarkete, shkolla, projekte hotelesh, ne gjithashtu sigurojmë Shërbimet e biznesit OEM dhe ODM.

Produkte me cilësi të lartë, çmime konkurruese dhe shërbimi më i mirë janë ndjekja jonë e pamëshirshme. Arrini përvojën në prodhimin dhe eksportimin e ndriçimit, besoj se mund t'ju japë një përvojë të mirë bashkëpunimi. Me dritë të ndritshme, efikasitet të romanit, stile të larmishme dhe shërbim të zhytur në mendime, produktet tona kanë fituar praktikën dhe besimin e klientëve tanë, shpresojmë që mesazhi juaj të jetë i mirëpritur në fabrikën tonë.

Pendant Lamps5
China Luxury lighting factory modern crystal chandelier for home decorati5

  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Produkte te Lidhura